Založ si blog

Začínam. ..

Neviem ako začať a o čom si mám napísať, aj keď v hlave mám kopec námetov.

Začnem tým že milujem Pána Boha.

Týmto sa riadi môj život.

Ale je to v dnešnej dobe ťažké. Som totižto “kostolníčka” v očiach mnohých. Myslím že je to ťažké najmä v medziľudských vzťahoch. ,,Ó, ty chodíš na chvály? to je sektarina…” – to mi povedala kamoška keď som ju raz zavolala nech to skúsi v rámci toho, že sa im s manželom nedarí otehotnieť. Nuž, keď chváliť Ježiša je sektarina tak ja už neviem čo mám povedať. Chvály sú v normálnom kostole, btw. Chcela by som byť ako Pavol, s horlivosťou čo mu zostala po Šavlovi. Ale nemám na to.

Skrátka, ja neobetujem svoj život po smrti životu na Zemi. Odmietam to. Jasné, že ma lákajú svetské veci, neustále s tým bojujem. Ale rozhodla som sa, že ten boj obrátim na dobro. Ako, to si tu priebežne napíšem.

Čaute.

Južná Kórea, reklama

Proti sexistickým reklamám sa dá bojovať

24.07.2017 16:00

Ako by sa mala správať a vyzerať žena a ako muž, je spoločnosťou predsúvané dennodenne a modely, ktoré by sa mali dodržiavať, sú všadeprítomné.

migranti, utečenci, mexiko

Austrália údajne napriek dohode odmieta prijímať migrantov

24.07.2017 15:30

Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) obviňuje Austráliu z toho, že zatiaľ neposkytla azyl 2-tisíc utečencom a migrantom.

diaľnica, bratislava, trnava, doprava, D1

IFP: Dostupnosť diaľnice znižuje nezamestnanosť

24.07.2017 15:10

Dostupnosť diaľnice alebo rýchlostnej cesty z dlhodobého hľadiska súvisí so znížením miery nezamestnanosti v okrese od 0,9 do 1,6 percentuálneho bodu.

Veronika Honea, sperky, sperk

Bukovčanka navrhla interiér sultánovho paláca v Ománe

24.07.2017 15:00

Narodila sa v Maroku, má francúzsku národnosť, žila v Ománe a už tretí rok je jej domovom malá dedinka Horný Bukovec. Veronika Honea.

dusik

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 567x
Priemerná čítanosť článkov: 567x

Autor blogu

Kategórie

Archív